Jeśli chcesz zdobyć potwierdzenie uprawnień kierowcy zawodowego (Świadectwo kwalifikacji kierowcy - Kod 95 w prawie jazdy) albo założyć firmę transportową lub uzyskać nowe uprawnienia do obsługi różnych maszyn i urządzeń? Dobrze trafiłeś.

Profesjonalnie zorganizujemy i przeprowadzimy dla Ciebie odpowiednie szkolenie w dogodnym terminie.
Sprawnie i kulturalnie obsłużymy Cię w Naszym biurze udzielając wyczerpujących informacji odnośnie organizacji szkoleń.

Ośrodek Szkoleniowy ATD Akademia Transportu Drogowego powstał w 2009r początkowo zajmując się organizacją szkoleń dla kierowców zawodowych wykonujących przewozy drogowe oraz dla przedsiębiorców podejmujących działalność gospodarczą w obszarze transportu drogowego osób i rzeczy.
W ramach działalności Ośrodek od początku prowadzi gabinet badań lekarskich dla kandydatów dla kierowców na kat. A i B oraz pracownię psychologiczną gdzie wykonywane są badania dla kierowców, operatorów, wysokościowe i na broń.

Z czasem oferta szkoleniowa poszerzona została o kursy z zakresu obsługi urządzeń transportu bliskiego, kursy pedagogiczne dla instruktorów nauki zawodu, kursy dla diagnostów, prawa jazdy oraz kursy dla operatorów maszyn do robót ziemnych, drogowych i budowlanych, a także operatorów pił mechanicznych , montażystów rusztowań, BHP i innych

Zajmujemy się także rzeczoznawstwem samochodowym i usługami doradczymi w zakresie transportu drogowego.

Naszą domeną jest wysoka jakość i staranność, zależy nam na każdym kursancie aby mógł osiągnąć cel szkolenia w postaci nabycia umiejętności i uzyskać uprawnienia.

Ważnym dla nas jest również budowanie trwałych relacji z klientami, kompetencje, rzetelność i elastyczność w organizacji oferowanych szkoleń.

Nasi wykładowcy z długotrwałym doświadczeniem potrafią nie tylko prowadzić je z pasją i zainteresowaniem – ale także udzielić wyczerpujących informacji na temat transportu i obsługi urządzeń.